Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLTAR, 5 st, bl.a. Tullbevakningskontor och Kungl. Tullverkets Nederlagskontor 1 tr. upp, varierande mått, största ca 30x60 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador
355847
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här