Emaljskyltar

Emaljskyltar
Emaljskyltar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 5 st, bl.a. Tullbevakningskontor och Kungl. Tullverkets Nederlagskontor 1 tr. upp, varierande mått, största ca 30x60 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

355847

2016-01-26