Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa / dagbädd, 1960-tal, "Minerva", klädsel i tyg, teak, brickmärkt, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 80 djup ca 76 längd ca 190 cm

Slitage, ytskada

355856

2016-01-25