Fat

Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 3 st., 1800-tal, tenn, varav ett fat med hamrad dekor, diameter ca 25-36 cm

Slitage, lagningar

355859

2016-01-25