Verner Panton tidningsställ

Verner Panton tidningsställ
Verner Panton tidningsställ
Verner Panton tidningsställ
Verner Panton tidningsställ
Verner Panton tidningsställ
Verner Panton tidningsställ

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERNER PANTON, tidskriftsställ, för Fritz Hansen eft, Danmark, kromad ställning, 4 snedställda hyllplan, höjd 160 cm

Fot med slitage/repor

355869

2016-01-25