Skåp 1700-tal, rokoko

Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko
Skåp 1700-tal, rokoko

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, rokoko, ek, 2-delat, inredning med hyllplan bl a skedhylla, underdel med lådor, senare gustavianska förgyllda beslag, höjd ca 293, 139x57 cm, nyckel medföljer

Senare äldre lås, äldre lagningar, mindre bortfall

355875

2016-01-25