Reklamskylt fiske, Göran Dyhlén

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

LEIF HÖGSTRÖM, gädda, målad plåtskylt, 2000-tal, längd 120 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

355877

2016-02-27