Engt Ellis

Engt Ellis
Engt Ellis
Engt Ellis
Engt Ellis
Engt Ellis
Engt Ellis

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): ´´Tidig vinter vid Mittåkläppen´´ signerad Ellis, olja på duk, 41x50 cm

355879

2016-01-25