Kassadisk

Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk
Kassadisk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KASSADISK, omkring 1900, ek, skydd med mässing och fasettslipat glas, totalhöjd ca 165 längd 200 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, lösa lister, delar saknas

355898

2016-01-26