Disk
Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
DISK, samtida, tillverkad i gammal stil, grönmålad pärlspont med zinkskiva, låda och sluttande hylla, upphängningsanordning medföljer lös, höjd ca 92, 240x70 cm
PROVENIENS: Tullverket
Skador, sprickor
355902
2016-01-26