Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄSNITT, 2 st (samramade), 1800-tal, Japan, figurkompositioner, varav en Hokusai,ca 11x16 samt 21x29 cm
skador
355903
2016-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här