Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, 2 st (samramade), 1800-tal, Japan, figurkompositioner, varav en Hokusai,ca 11x16 samt 21x29 cm

skador

355903

2016-01-25