Metrevslådor, Göran Dyhlén
2016-02-27
355906
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
METREVSLÅDOR, 3 st, 1 daterad 1839, längd 10-12 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling