Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 18x24 cm
Smärre ytrepor
355912
2016-01-25