Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

5 600 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor höjd ca 208, 100x36 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, nyckel saknas, låsta dörrar

355921

2016-01-26