Klubbat för:
5 600 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor höjd ca 208, 100x36 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, nyckel saknas, låsta dörrar
355921
2016-01-26