Metrevslådor, Göran Dyhlén
2016-02-27
355922
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
METREVSLÅDOR, 4 st, 1800/1900-tal, längd 7-10 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling