Skåp dekor av "Flora"
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", invändigt delvis med lådinredning, draghandtag i mässing, höjd ca 125, 85x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Planscher ur Lindman, Nordens Flora
Listdel och fotkryss med spricka, skiva med smärre ytskador
355923
2016-01-25