Skåp dekor av "Flora"

Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", invändigt delvis med lådinredning, draghandtag i mässing, höjd ca 125, 85x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Listdel och fotkryss med spricka, skiva med smärre ytskador

355923

2016-01-25