Byrå dekor av "Flora"
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, tapetserad med dekor av "Flora", draghandtag och nyckelbussning i mässing, höjd ca 103, 71x38 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora
Smärre ytskador, nyckel saknas
355941
2016-01-25