Byrå dekor av "Flora"

Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av
Byrå dekor av

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, tapetserad med dekor av "Flora", draghandtag och nyckelbussning i mässing, höjd ca 103, 71x38 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Smärre ytskador, nyckel saknas

355941

2016-01-25