Ett av Sveriges äldsta drag, Göran Dyhlén

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DRAG, silver, av Per Isaac Chergée, Stockholm 1838, ett av Sveriges äldsta stämplade drag, längd 13 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

355948

2016-02-27