Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, björk, stämplad Stockolms stadsvapen 1914, justerbar höjd, lägsta ca 70 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, spricka i sittsen
355952
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här