Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, björk, stämplad Stockolms stadsvapen 1914, justerbar höjd, lägsta ca 70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, spricka i sittsen

355952

2016-01-26