Skrivbordsstol
2016-01-26
355956
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, björk, stämplad Stockolms stadsvapen 1914, justerbar höjd, lägsta ca 70 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, spricka i sitsen