Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, ek, skinnklädd sits, längd ca 153, sitthöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, sits med krackelyr

355960

2016-01-26