Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, ek, skinnklädd sits, längd ca 153, sitthöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, sits med krackelyr
355960
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här