Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKYLTAR, 2 st, 1900-tal, bemålad plåt, Qv: Argus Packhusgränd och Österlånggatan, 25x50 cm
Slitage, färgbortfall
355971
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här