William Mellor oljemålning

William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på pannå, 30,5 x 25 cm

355977

2016-01-25