Hänglås

Hänglås
Hänglås

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGLÅS, 18/1900-tal, delvis med nycklar, största mått 11x11 cm

Bruksslitage, somliga nycklar saknas

355980

2016-01-26