Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
PREJNINGSLYKTOR, 2 st, tidigt 1900-tal, tillverkade vid JC Larsen, lackerad plåt samt färgat glas, höjd 32, 14x14 cm
PROVENIENS: Tullverket
355987
2016-01-26