Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PREJNINGSLYKTOR, 2 st, tidigt 1900-tal, tillverkade vid JC Larsen, lackerad plåt samt färgat glas, höjd 32, 14x14 cm
PROVENIENS: Tullverket
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, färgbortfall
355988
2016-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner