Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PREJNINGSLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bl.a. tillverkade vid JC Larsen, lackerad plåt samt färgat glas, höjd 32, 14x14 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador, en lykta saknar ett glas
355993
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här