Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LYKTOR, 1 par, tidigt 1900-tal, lackerad metall samt glas, för hörnmontage, senare omgjorda för ljus, höjd 63, 21x33 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, ett löst glas medföljer
355997
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här