Solur

Solur
Solur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLUR, 1700-tal, handhuggen sandsten, bär otydlig datering 17?, 27x27 cm

Åldersrelaterat slitage

356004

2016-01-26