Jean Gorin Tema
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JEAN GORIN (Frankrike, 1899-1981): Komposition, 1975, signerad och numrerad J. Gorin, 193/200, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
356017
2016-02-08