Träfigur
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SUNE LJUNGSTEDT (1919-2015): Tulltjänstemän som avvisiterar en smugglare, skulptur skuren i trä, bemålad, bredd 18 cm, signerad Sune samt daterad -52
PROVENIENS: Tullverket
Kuntoraportti
356019
Päivämäärä:
2016-01-26