Träfigur

Träfigur
Träfigur
Träfigur
Träfigur
Träfigur
Träfigur

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SUNE LJUNGSTEDT (1919-2015): Tulltjänstemän som avvisiterar en smugglare, skulptur skuren i trä, bemålad, bredd 18 cm, signerad Sune samt daterad -52
PROVENIENS: Tullverket

Kuntoraportti

356019

Päivämäärä:

2016-01-26