Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄXELPERFORERINGSAPPARAT, sent 1800-tal, lackerad metall, tillverkad vid OA Ericssons mekaniska verkstad, höjd 15, 38x24 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage
356027
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här