Växelperforeringsapparat

Växelperforeringsapparat
Växelperforeringsapparat
Växelperforeringsapparat
Växelperforeringsapparat

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄXELPERFORERINGSAPPARAT, sent 1800-tal, lackerad metall, tillverkad vid OA Ericssons mekaniska verkstad, höjd 15, 38x24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

356027

2016-01-26