Georges Braque Tema

Georges Braque Tema
Georges Braque Tema

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEORGES BRAQUE (Frankrike, 1882-1963), efter: Nature Morte, heliogravyr i färg, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 167/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

356029

2016-02-08