Georges Braque Tema
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GEORGES BRAQUE (Frankrike, 1882-1963), efter: Nature Morte, heliogravyr i färg, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 167/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
356029
2016-02-08