Prejningslyktor

Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

PREJNINGSLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, i lackerad plåt samt glas, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, skador

356032

2016-01-26