Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
PREJNINGSLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, i lackerad plåt samt glas, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, skador
356032
2016-01-26