Samling vikter

Samling vikter
Samling vikter
Samling vikter
Samling vikter

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMLING KONTROLLVIKTER, 1900-talets första hälft, 10 st träaskar med vikter i metall
PROVENIENS: Tullverket

Visst slitage

356037

2016-01-26