Silverpokal

Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKAL, silver, med gåvogravyr till tulldirektör Karl Johan Rydberg 1919, kontrollstämplar samt GAB, höjd 32 cm, vikt ca 310 g
PROVENIENS: Tullverket

Visst slitage

356038

2016-01-26