Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på tennfat, signerad och daterad Lars Tärning -06, skiktmåleri på träpannå, ca 34x15,5 cm
Zustandsbeschreibung
356047
2016-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner