LARS TÄRNING

LARS TÄRNING
LARS TÄRNING
LARS TÄRNING
LARS TÄRNING

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på tennfat, signerad och daterad Lars Tärning -06, skiktmåleri på träpannå, ca 34x15,5 cm

Zustandsbeschreibung

356047

2016-01-25