LARS TÄRNING

LARS TÄRNING
LARS TÄRNING
LARS TÄRNING
LARS TÄRNING

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på japanskt fat, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på träpannå, ca 38x22x8 cm

356048

2016-01-25