Alberto Contreras
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ALBERTO CONTRERAS (USA, född1933): "No 5", signerad och daterad Contreras No 5 1967 a tergo, olja på duk, ca 35x35 cm,
påskrift på dukkant på baksidan: deponerad på moderna musset.
Smärre ytslitage
356051
2016-01-25