Alberto Contreras

Alberto Contreras
Alberto Contreras
Alberto Contreras
Alberto Contreras

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALBERTO CONTRERAS (USA, född1933): "No 5", signerad och daterad Contreras No 5 1967 a tergo, olja på duk, ca 35x35 cm,
påskrift på dukkant på baksidan: deponerad på moderna musset.

Smärre ytslitage

356051

2016-01-25