Peter Dahl - Dans i svart

Peter Dahl -  Dans i svart
Peter Dahl -  Dans i svart

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Dans i svart", signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått 53x37 cm

Gulnader

356059

2016-01-25