John Thorgren oljemålningar

John Thorgren oljemålningar
John Thorgren oljemålningar
John Thorgren oljemålningar
John Thorgren oljemålningar
John Thorgren oljemålningar
John Thorgren oljemålningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN THORGREN (född 1918): (2) Landskapsmotiv, signerade och daterade J Thorgren -73 resp -74, olja på duk, vardera ca 32 x 47 cm

356081

2016-01-25