Landskapsmotiv oljemålningar

Landskapsmotiv oljemålningar
Landskapsmotiv oljemålningar
Landskapsmotiv oljemålningar
Landskapsmotiv oljemålningar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Landskapsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå resp olja på pannå, vardera ca 19 x 27,5 cm

356085

2016-01-25