Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Landskapsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå resp olja på pannå, vardera ca 19 x 27,5 cm
356085
2016-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här