Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): ´´Vännerna´´, signerad och numrerad B Wennström -87 184/290, litografi, ca 34x44 cm

356109

2016-01-25