Nätstickor, Göran Dyhlén
2016-02-27
356115
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NÄTSTICKOR, 6 st, varav 4 märkta, 1800/1900-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling