Nätstickor, Göran Dyhlén

Nätstickor, Göran Dyhlén
Nätstickor, Göran Dyhlén
Nätstickor, Göran Dyhlén
Nätstickor, Göran Dyhlén

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

NÄTSTICKOR, 4 st, 3 märkta och daterade 1880-90-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356118

2016-02-27