Notvakare, Göran Dyhlén

Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén
Notvakare, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

NÄTVAKARE, 1800-tal, ägarmärkt, höjd 154 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356127

2016-02-27