Gotländsk vindtyuja, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BINDÖRA, Gotland, 1800/1900-tal, höjd 90, djup 48 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356130

2016-02-27