Skrivpulpet

Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVPULPET, furu, 1900-talets början, höjd 117, 50x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

356136

2016-01-26