Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-tal, "Örebro Stolfabrik", 3 gråmålade och en omålad björk, sitthöjd 46, rygghöjd 90 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356146

2016-01-26